Sortiment

Rúško / respirátor FFP2 KN95 s CE

Respirátor v polomaskovom vyhotovení KN95 (FFP2) chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Respirátor v polomaskovom vyhotovení chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, chráni aj proti koronavírusu COVID-19.

Maska sa upevňuje na tvár pomocou postranných gumičiek, vďaka čomu dobre prilne k tvári.

Kategória KN95 (FFP2) zaručuje ochranu až do 12-násobku NPK-P/PEL netoxických a stredne toxických aerosólov.

Kategória respirátora KN95 je ekvivalentom kategórie FFP2, ide teda o rovnakú triedu ochrany.

Norma: EN 149:2001+A1:2009 (Ochranné prostriedky dýchacích orgánov. Filtračné polmasky na ochranu pred časticami. Požiadavky, skúšanie a označovanie)

Na základe zmeny zákona zo dňa 6.4.2020 platí zákaz predaja tohto typu respirátora širokej verejnosti. Zákaz predaja neplatí pre:
  1. poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na území Slovenskej republiky,
  2. zdravotníckemu pracovníkovi, ktorý vykonáva zdravotnícke povolanie na území Slovenskej republiky,
  3. orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy,
  4. právnickej osobe alebo fyzickej osobe-podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce uvedené v prílohe tohto zákona, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné z dôvodu ochrany života a zdravia,
  5. právnickej osobe alebo fyzickej osobe, ktorá má uzatvorenú zmluvu o zabezpečení vykonávania prehliadok mŕtvych tiel s Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ďalej len „úrad pre dohľad“),
  6. právnickej osobe alebo fyzickej osobe – podnikateľovi, ktorá poskytuje pohrebné služby na území Slovenskej republiky,
  7. zamestnancovi súdnolekárskeho a patologickoanatomického pracoviska úradu pre dohľad,
  8. osobe, pri ktorej na to existujú zdravotné dôvody,
  9. osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenskej republiky a ktorá má sídlo alebo miesto výkonu podnikania na území Slovenskej republiky a ktorá tieto osobné ochranné prostriedky ďalej predáva alebo prevádza iba osobám uvedeným v bode 1) až 9)
ffp2ffp2ffp2ffp2


Tieto rúška môžete mať len za 1,50 €/ks !

Objednajte si ešte dnes

Bezkontaktný teplomer

Bezkontaktný teplomer na odmeranie teploty behom pár sekúnd bez fyzického kontaktu s meraným, CE.

Uľahčite si meranie teploty pri chrípke alebo nachladnutí. Bezkontaktný teplomer dokáže behom sekundy zmerať teplotu vám alebo vášmu dieťaťu. Vďaka kvalitnému senzoru je meranie naozaj presné – odchýlka +/- 0,1 °C. S istotou tak dokážete určiť a dohliadnuť na zvýšenú teplotu alebo horúčku.

Teplotu zmeria i v spánku. Teplomer používa na meranie infračervený lúč. Ten je na rozdiel od ortute úplne bezpečný a predovšetkým rýchly. Informácie o teplote získate do 0,5 sekundy. Údaje sa zobrazia na veľkom, podsvietenom displeji. Nie je teda problém malému zmerať teplotu aj v spánku. Displej tiež reaguje na vysokú teplotu a v prípade horúčky zmení svoju farbu.

Použijete ho každý deň. Okrem teploty tela dokáže zmerať aj ďalšie objekty a povrchy – napríklad dojčenskú stravu alebo čaj. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa vy ani vaše dieťa nespáli. Bezkontaktné meranie je navyše absolútne hygienické. Ideálna vzdialenosť pre meranie je 5 až 15 centimetrov.

Vydrží roky a ľahko sa ovláda. Meranie pomocou IR technológia je veľmi úsporné. Jedna sada batérií vystačí až na 40 tisíc meraní. Ovládanie zvládne každý – meranie prebieha stlačením jediného tlačidla. Ihneď po vybalení je teplomer pripravený na použitie. Žiadna kalibrácia, žiadne zdržanie, ihneď meriate. Celý teplomer má praktické, ľahko prenosné telo.

tepl


Tento bezkontaktný teplomer môžete mať len za 59,00 €/ks !

Objednajte si ešte dnes

Vinylové / nitrilové rukavice

Jednorazové rukavice prinášajú nezanedbateľné výhody - čistotu a hygienu práce spolu s nízkymi režijnými nákladmi.

V ponuke máme 100ks balenia nitrilových aj vinylových rukavíc skladom vo veľkostiach od S po L.

Rukavice naskladňujeme pravidelne od preverených dodávateľov z Európy, preto aktuálna ponuka skladových rukavíc môže byť rôzna každý deň. Ak potrebujjete konkrétny typ v určitom množstve, zavolajte nám prosím. V objednávke prosím uveďťe požadovanú veľkosť a typ.

rukarukaruka


Balenia vinylových alebo nitrilových rukavíc môžete mať len za 20,75€/bal (1 bal = 100 rukavíc) !

Objednajte si ešte dnes

Fakturačné údaje

DARone, s.r.o.
Trieda KVP 1
04023 Košice

IČO: 46821961, DIČ: 2023596707

Naša oddaná asistentka