Sortiment

Čistič tváre 5 v 1 Beauty Care - masáž a skrášlenie pokožky

Absolútna novinka v starostlivosti o vašu tvár! Prístroj na čistenie pleti je niekoľkokrát efektívnejší ako manuálne čistenie. Pomocou jemnej rotačnej hlavice odstraňuje odumreté bunky z pleti, čistí póry, odstraňuje zvyšky mejkapu a vašu pleť pripraví na ďalšie ošetrenie. Pomáha zvyšovať cirkuláciu krvi, redukovať vrásky či odstraňovať kruhy pod očami. Taktiež výborne pomáha pri uvoľnení napnutého svalstva a zvýšení tonusu. Vďaka batériám nie ste pri masážach obmedzení dĺžkou napájacieho káblu a blízkosťou elektrickej zásuvky.
Urobte svoju pleť pružnejšou a krajšou s Beauty Care! Ide o bezpečný a dostupný spôsob čistenia tváre, zlepšenia textúry pleti a zlepšenia svalového tonusu. Kompaktná jednotka obsahuje 5 vymeniteľných násad - jednu masážnu, jednu čistiacu kefku, dve mäkké špongie a jeden masážny aplikátor. Je navrhnutá ergonomicky a pohodlne sa drží v ruke. Napájaná je 2x AA batériami.

Použitím tohto zariadenia v priebehu pár minút získate zdravšiu, žiarivejšiu a jasnejšiu pleť.
Zlupovaním vrstvy starých a odumretých buniek napomáha zvýrazneniu ružovej, mladistvej pleti. Masíruje a pomáha aplikovať krémy na ich lepšie preniknutie a vstrebaním sa do pokožky ju udržanie sviežu a hydratovanú.
S pomocou Beauty Care bude štruktúra vašej pleti jemnejšia, nečistoty sa odstránia hĺbkovo a nielen na povrchu, póry budú menej viditeľné a po jeho použití vám neostane podráždená pokožka. Pre lepšiu účinnosť je vhodné priamo pri čistení používať pleťové mlieko alebo iný prípravok určený na čistenie pleti. Po použití tohto prevratného prístroja sa omnoho lepšie vstrebávajú kozmetické produkty.
Je to prenosný, ale dostatočne silný pomocník vhodný na uvoľnenie namáhaných mimických svalov na tvári. Pri pravidelnom použití sa behom niekoľkých minút môžete zbaviť stresu a únavy, zmenšiť riziko usadzovania solí a tuku v tvári a tiež dosiahnuť ozdravný efekt. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť spôsobujú, že prístroj ani neucítite a práca s ním bude príjemnou zábavou.

Výhody prístroja na čistenie pleti v kocke:
• stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu
• použitie bez obmedzenia veku
• masáž je bezbolestná a príjemná
• vyhladenie jemných vrások
• podpora obnovy kožných buniek.
• odstránenie zhrubnutej kože
• pomoc pri nadmerne suchej pokožke
• zrýchlenie krvného obehu a lymfy
• zlepšuje absorpciu pleťovej kozmetiky
• posilňuje obranné schopnosti kože
• zlepšuje štruktúru pleti
• vyhladzuje póry
• rozžaruje pleť
• odstraňuje nečistoty do hĺbky


5v15v15v15v1
5v15v15v15v1


Tento úžasný čistič tváre 5 v 1 môžete mať len za 9,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Akupunktúrne pero na domáce použitie

Čo je akupunktúra?
Akupunktúra patrí medzi starobylé terapeutické metódy a je časťou tradičnej čínskej medicíny - spoločne s čínskou meditáciou, čínskou vedou o výžive (výživa podľa piatich elementov), "Qi Gong" (Chi Gong - terapeutické cvičenie) a "Tuina" (masáže). Empirické znalosti Aziatov o funkcii a liečení ľudského tela sa datujú spätne asi 5000 rokov a udržujú si platnosť do dnes.
Tradičná čínska medicína je zameraná na energetickú rovnováhu ľudského tela. Jednoducho povedané, v zdravom tele „Qi“ (or Chi, životná energia) pulzuje harmonicky cez systém ciest (meridiánov). Nesúlad vedie k blokovaniu energetickej rovnováhy indivídua a keď nie je liečený, sú výsledkom bolesti alebo ochorenia. Porucha toku energie alebo rovnováhy môže byť liečená externe okrem iného i pomocou akupunktúry.

Pozdĺž týchto energetických ciest je u každej osoby 361 presne definovaných klasických akupunktúrnych bodov, z ktorých každý súvisí s určitým orgánom. Tieto akupunktúrne body sú umiestnené pod povrchom kože a poskytujú prístup k energetickému systému v hĺbke tela. Prakticky každý syndróm môže byť liečený stimuláciou jedného alebo obvykle niekoľkých zodpovedajúcich akupunktúrnych bodov, tradične pomocou ihiel. Ale tieto ihly môžu u citlivých jedincov vyvolávať bolesť.

Tu prichádza Meridian Energy Pen pretože:
Meridian Energy Pen
je dvojúčelové zariadenie pre osobné domáce použitie, ktoré pracuje ako zameriavač akupunktúrnych bodov ľudského tela s akustickým signálom a okrem toho ako elektrický prúdový stimulátor akupunktúrnych bodov.
Akupunktúrne body
Meridian Energy Pen meria na presné určenie akupunktúrnych bodov ľudského tela elektrický odpor kože. Použitím priloženého obrázku s približným umiestnením akupunktúrnych bodov môžeme tieto body vyhľadávať pomocou Meridian Energy Pen, ktorý vydáva akustický signál indikujúci presné umiestnenie. Táto technika umožňuje i neskúseným ľuďom nájsť zodpovedajúce body.
Pri svojej druhej funkcii Meridian Energy Pen vysiela ku stimulácii akupunktúrnych bodov slabý elektrický prúd, ktorý činí túto metódu jednoduchú, čistú, bez bolesti, príjemnú a obzvlášť vhodnú pre citlivých jedincov.
Doba trvania stimulácie a jej intenzita je daná akupunktúrnym bodom, je individuálne nastaviteľná a môže byť zvolená buď individuálne alebo nastavená na 15 alebo 30 sekúnd. Riadenie intenzity umožňuje nastavenie stimulačnej úrovne podľa voľby užívateľa. V závislosti na hrúbke kože môže užívateľ pociťovať slabé brnenie (blokované energie tela sú navrátené do vyváženého stavu).
Akupunktúrne body

POZOR – nie je zdravotnícky prostriedok

Akupunktúrne pero je iba stimulačný relaxačný prostriedok určený iba pre domáce použitie. Nejedná sa o zdravotnícky prostriedok. Nie je určený pre odstraňovanie zdravotníckych problémov, ktoré môže posúdiť a odstrániť iba lekár.

Tradičné akupunktúrne aplikácie
- chrípka – rovnako ako infekcia
- celková infekcia horných ciest dýchacích
- bolesti hlavy
- svalové bolesti a bolesti kĺbov
- tenisový lakeť
- migréna
- ženské problémy
- hnačka
- zápcha
- nespavosť
- bolesť zubov, atď.
Je vynikajúcim prostriedkom pre elektrickú stimuláciu nervov cez pokožku (TENS) na uvoľnenie napätého svalstva. Uvoľňuje bolesť blokovaním signálov putujúcich do mozgu nervovým systémom, lokalizuje akupunktúrne body či odblokúva energetické dráhy.
Elektroakupunktúra mierni bolesť, prináša úľavu od bolesti a napätia, revitalizuje telo a dodáva mu energiu

Balenie obsahuje elektroakupunktúrne pero, 2 vymeniteľné nástavce (guličkový a plochý) a 2 nádobky s kontaktným gélom.

Prehľad výhod
1. Ako prenosné TENS (Transkutánna Elektrická Nervová Stimulácia - elektrické stimulovanie nervov cez pokožku) zariadenie na uvoľnenie napätého svalstva, keď sú svaly stuhnuté alebo zablokované. Pulzné kontrakcie z pera tak pomáhajú aj pri prevencii atrofie (straty svalovej hmoty)
2. Na uvoľnenie bolesti zablokovaním ich signálov putujúcich do mozgu nervovým systémom. Pulzácia má tak aj relaxačný účinok na napäté svaly podobný masáži.
3. Skrášľujúci účinok môžete dosiahnuť stimulovaním svalov tváre a tela sťahovaním a omladzovaním pokožky a podkožných vrstiev na redukovanie vrások a ovisnutej pokožky spôsobenej vekom.
4. Pero je možné použiť aj na lokalizovanie akupunktúrnych bodov na tele a stimulovať ich na odblokovanie energetických dráh cez ich meridián alebo zintenzívnenie energie na danom bode spojenej s oslabeným alebo poškodeným orgánom. Stredný elektrický pulz má rovnaký účinok ako akupunktúrne ihly alebo akupunktúrna masáž.
5. Štúdie ukázali, že terapia nízkym napätím napomáha redukovať voľné radikály v krvi, čistí telo od bakteriálnych a vírusových infekcií a dokonca oživuje mŕtve bunky spojené s rakovinou.

akuakuakuaku
akuakuaku


Toto úžasné akupunktúrne pero môžete mať len za 12,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Prístroj na spevnenie pokožky a zväčšenie poprsia

Absolútna novinka pre všetky ženy! Túžite po väčších a pevnejších prsiach? Nikdy to nebolo jednoduchšie! Len teraz máte možnosť získať poprsie o akom ste vždy snívali! Dôkazom toho, že prístroj Cehuloss, funguje sú stovky spokojných zákazníčok.

Ponúkame Vám ošetrenie v pohodlí Vášho domova pomocou prístroja Cehuloss, ktorý striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo stimuluje prekrvenie a lymfatický tok. Zároveň podporuje látkovú výmenu v tkanivových bunkách a činnosť enzýmov, a tie začnú produkovať viac kolagénu a elastínu. Tieto látky dodávajú prsnému podkožnému väzivu viac pružnosti, pevnosti a lepšie držanie. Poprsie bude už po prvej procedúre spevnené a vymodelované. Jedno ošetrenie trvá 30 minút. Nikdy to nebolo jednoduchšie! Vaše prsia môžu byť teraz pevnejšie a väčšie bez chirurgického zákroku stačí si objednať náš prístroj na zväčšenie poprsia Cehuloss a potom ho pravidelne používať.

No to nie je všetko! Prístroj pracujúci na báze vákuovej pumpy s dvoma násadami slúži aj na spevnenie stehien, brucha, zadku, bokov a ramien. Menšia násada spevňuje pokožku najmä na vyššie spomenutých častiach tela, kým druhá väčšia násada svojim tvarom stimuluje pevnosť a elasticitu buniek v poprsí, čím ho formuje a spevňuje.

Princíp ošetrenia: pod tlakom sa koža nasaje do baniek a tukové bunky sa natiahnu do takej miery, že ich steny sa stanú priechodnejšími a prenikne cez ne oveľa viac kyslíka. To podnieti rýchlejšie spaľovanie tukov a splodiny metabolizmu sa odvedú lymfatickou sústavou z tela preč. Pre umocnenie efektu je súčasne aplikovaná aj mikrovibrácia v nástavcoch pre maximálne prekrvenie prsného a kožného tkaniva.

Tento inovatívny bezdrôtový masážny prístroj obsahuje zabudovanú batériu, ktorá po 8-hodinovom nabíjaní poskytuje plných 30 minút masáže. Denne sa odporúča použitie najviac 2x po 15 minút, prístroj disponuje 4 intenzitami. Dlhšia doba nezlepší efekt. Podobné zariadenia sa používajú aj v profesionálnych salónoch krásy.

Funkcie :
A. Užšia násada: slúži na spevnenie stehien, brucha, zadku, bokov a ramien
B. Širšia násada: slúži na spevnenie poprsia
C. Bez násady: napríklad na líce, spevňuje pokožku jej masážnym napínaním

Obsah balenia:
1x zariadenie Cehuloss s integrovanou batériou
1x nabíjačka
1x užšia násada (na formovanie tela)
1x širšia násada (na formovanie poprsia)
1x ružový obvodový gumený lem


prsprsprsprs
prsprsprsprs
prsprsprsprs
prsprs


Tento úžasný prístroj na spevnenie pokožky a zväčšenie poprsia môžete mať len za 22,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Footmassager - prístroj na masáž chodidiel a bodov na tele

Tento dômyselný relaxačný prístroj podporuje stimuláciu krvného obehu, stimuluje metabolizmus, omladzuje pokožku a zlepšuje fyzickú kondíciu. Dômyselnou elektro-masážou chodidiel prináša zvlášť príjemnú formu relaxu a uvoľnenia.

Máte niekedy pocit ťažkých a opuchnutých nôh, bolia Vás? Cítite mravčenie či necitlivosť v končatinách, alebo možno hľadáte len nový spôsob relaxácie? Potom je tu pre Vás stimulátor krvného obehu Footmassager.
Footmassager je lekársky prístroj ktorý pomocou osvedčenej svalovej elektrostimulácie, ktorá spôsobuje že sa do nervových ukončení chodidiel vysielajú mikroimpulzy a dochádza ku kontrakcii a uvoľneniu svalov, zmierňuje prejavy zlého krvného obehu a unaveného svalstva.
Jednoducho položte obe nohy na podložky nastavte si požadovanú intenzitu, pohodlne sa usaďte a relaxujte. Vďaka 8 starostlivo vyvinutým terapiám sa v priebehu 30 minút budete cítiť nabitý energiou a uvoľnený. Program je navrhnutý tak aby stimuloval všetky tlakové body v chodidlách. Zlý krvný obeh spôsobuje nedokrvenosť, necitlivosť, bolesť a opuchy končatín. Stimulátor krvného obehu Vám pomôže posilniť krvný obeh zvýšením krvného prietoku. Čím zároveň zvýši energetickú hladinu a zredukuje ťažkosti, ktoré idú často ruka v ruke zo zlým krvným obehom.
To ale nie je všetko. Súčasťou stimulátora sú aj 2 gélové elektródy TENS. Technológia, ktorú používajú ľudia k úľave bolesti na celom svete. Vďaka ním môžete uvoľniť svalové napätie a uľaviť unaveným svalom.
Pokiaľ teda mávate pocit ťažkých nôh. Sú opuchnuté, bolia Vás, alebo máte zlý krvný obeh. Stimulátor krvného obehu Footmassager Vám ponúka riešenie. Stačí robiť jednu procedúru so stimulátorom krvného obehu 30 minút denne a budete ihneď uvoľnený, plný energie a dokonalé povzbudený.

Funkcie:
• Jednoduché použitie
• Nízkofrekvenčné mikroprúdy bezpečne stimulujú reflexné body na vašich chodidlách
• Stimulácia nervových zakončení
• Masážny prístroj pomáha zmierniť bolesti a ťažkosti
• Neinvazívne upokojujúce 30-minútové ošetrenie.
• Možnosť nastavenia intenzity až do 3
• Možnosť voľby programu spomedzi 8 režimov
• Balenie obsahuje Footmassager, elektródy, ovládač


zabzabzabzab
zabzab


Tento úžasný prístroj na masáž chodidiel a bodov na tele môžete mať len za 12,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Bezremienkové žabky - hit tohto leta

Aj vy patríte k fanatičkám, ktoré s prvým jarným slniečkom vyzúvajú všetko čo sa dá a s nadšením obúvajú žabky, flip-flopy a sandáliky? Milujete ten pocit, že vaše nohy takmer nič neťaží a keby ste mohli, chodili by ste bosá? Máme pre vás naozaj horúci tip, ako sa cítiť fantasticky neobuto a pritom ešte všetkým vyraziť dych. Vyskúšajte neuveriteľné šľapky bez remienkov, ktoré na vašom chodidle držia samé.

Zabudnite na nepohodlné šmatlanie, pľuzgiere a zdeformované prsty. Pri nosení bežných žabiek sú svaly stuhnuté, pretože si ich snažíte pridržiavať prstami tak, aby sa Vám nezosúvali z nôh. Bezremienkové žabky držia na nohe samé, nepadajú z nohy a teda si ich nemusíte vôbec pridržiavať. Kladivkové prsty teda nehrozia. Otlaky a infekcie vznikajú pravidelným trením pokožky o remienok, pričom vznikajú červené bolestivé rany, ktoré sa môžu naplniť tekutinou a praskať. Pri bezremienkových žabkách vám to už viac nehrozí!

So skvelými šľapkami bez remienkov môžete pokojne zabudnúť aj na špinavé nohy. Bezremienkové žabky držia chodidlo pevne na svojom mieste a nikdy sa od žabiek nedvíha tak, ako je to pri klasických žabkách. Prach sa tak nedostane medzi žabky a chodidlá. Nohy sa tak špinia oveľa menej až vôbec.

Bezremienkové žabky na nohách skvele držia vďaka lepivej časti z etylenvinylacetátu, ktorý jednoducho priložíte na nohu. Topánočky budú na vašej nohe držať úplne samé! Žabky sú umývateľne vodou a obyčajným mydlom bez obsahu hydratačných krémov, ktoré ich vyčistia obnovia ich lepivú vlastnosť.

Neváhajte a objednajte si zázračné samodržiace žabky ešte dnes!

bzabbzabbzabbzab
bzabbzabbzabbzab
bzabbzabbzabbzab
bzabbzab


Tieto úžasné bezremienkové žabky môžete mať len za 4,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Laserový hrebeň proti vypadávaniu vlasov

Laserový hrebeň sa používa na regeneračnú laserovú terapiu čo je nový a funkčný spôsob ako oživiť vaše vlasy, ako ich regenerovať a zabrániť ich vypadávaniu. Vlasová terapia je nechirurgický zákrok vhodný pre mužov aj ženy v každom veku a pomáha obnoviť vlasovú štruktúru pomocou jemného lasera zabudovaného v tejto špeciálnej vlasovej kefe. Jednoduchým česaním laserovou kefou vlasy, dosiahnu silnejší, plnší a zdravšie vyzerajúci vzhľad. A pritom stačí laserovú kefu používať len niekoľko minút denne. Terapeutický laser používa nízku úroveň laserového svetla a tým dodáva svetelnú energiu priamo na vlasovú pokožku a vlasy, čím ich stimuluje a povzbudzuje ich rast. Laserová terapia bola vyvinutá v Európe a používa sa pre zväčšenie vlasového objemu a kvalitu vlasu, tiež predlžuje životnosť farby vlasov a napomáha zlepšeniu farby vlasov a ich trvalej ondulácii.

Vlastnosti:
 -
spektrakulárna domáca liečba vlasov laserovým svetlom
 - vyskúšané a overené technológie v profesionálnych klinikách po celom svete s veľkým úspechom, teraz aj u vás doma
 - štúdie ukazujú, že kombinovaná akcia troma lúčmi svetla a masážnej funkcie výrazne zvyšujú pevnosť vlasov, zlepšuje kvalitu vlasov a zabraňujú vypadávaniu vlasov
 - červené diódy nanoenergie stimulujú najhlbšie časti vlasových folikulov
 - modrá nanoenergia regeneruje povrch vlasového folikulu
 - vibrujúca bio stimulačná technika pre zvýšenie krvného obehu a zvýšenie prietoku krvi

Originálne balenie obsahuje:
1 x laserový hrebeň
1 x masážny hrebeň
1 x manikúra set
1 x kefa

a to všetko v elegantnom prenosnom puzdre, ktoré obsahuje - zubnú kefku, holiaci strojček, hrebeň, nožničky, štikačky, zrkadlo, pilník a pinzetu.

laslaslaslas
laslas


Tento úžasný laserový hrebeň aj s bohatým príslušenstvom môžete mať len za 49,00 € !

Objednajte si ešte dnes

Konzola Overmax - až 120 hier

Vrecková konzoly, s ktorou nezažijete nudu pri žiadnom čakaní či ceste. Môžete ju mať vždy po ruke a s tým aj 120 rôznych hier všetkého druhu, s ktorými sa zabavia nielen deti.

Ideálny darček !

Hry si vychutnáte na plnofarebnom displeji o veľkosti 2,5". Pre ľahké ovládanie hier je pripravené štandardné 4-smerové tlačidlo a 2 akčné tlačidlá.


Parametre a špecifikácie:

Počet hier: 120

Displej:
Typ: LCD TFT farebný
Uhlopriečka: 2,5"
Rozlíšenie: 320 x 220 bodov
16-bit

Ovládanie:
štvorsmerné tlačidlo
2x akčné tlačidlá
Ovládanie hlasitosti

Napájanie:
3x batérie AAA
Výdrž až 7 hodín

hrahrahrahra
hrahrahra


Túto úžasnú hernú konzolu obsahujúcu až 120 rôznych hier môžete mať len za 19,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Fakturačné údaje

DARone, s.r.o.
Trieda KVP 1
04023 Košice

IČO: 46821961, DIČ: 2023596707

Naša oddaná asistentka