Bezkontaktný teplomer

Bezkontaktný teplomer na odmeranie teploty behom pár sekúnd bez fyzického kontaktu s meraným, CE.

Uľahčite si meranie teploty pri chrípke alebo nachladnutí. Bezkontaktný teplomer dokáže behom sekundy zmerať teplotu vám alebo vášmu dieťaťu. Vďaka kvalitnému senzoru je meranie naozaj presné – odchýlka +/- 0,1 °C. S istotou tak dokážete určiť a dohliadnuť na zvýšenú teplotu alebo horúčku.

Teplotu zmeria i v spánku. Teplomer používa na meranie infračervený lúč. Ten je na rozdiel od ortute úplne bezpečný a predovšetkým rýchly. Informácie o teplote získate do 0,5 sekundy. Údaje sa zobrazia na veľkom, podsvietenom displeji. Nie je teda problém malému zmerať teplotu aj v spánku. Displej tiež reaguje na vysokú teplotu a v prípade horúčky zmení svoju farbu.

Použijete ho každý deň. Okrem teploty tela dokáže zmerať aj ďalšie objekty a povrchy – napríklad dojčenskú stravu alebo čaj. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa vy ani vaše dieťa nespáli. Bezkontaktné meranie je navyše absolútne hygienické. Ideálna vzdialenosť pre meranie je 5 až 15 centimetrov.

Vydrží roky a ľahko sa ovláda. Meranie pomocou IR technológia je veľmi úsporné. Jedna sada batérií vystačí až na 40 tisíc meraní. Ovládanie zvládne každý – meranie prebieha stlačením jediného tlačidla. Ihneď po vybalení je teplomer pripravený na použitie. Žiadna kalibrácia, žiadne zdržanie, ihneď meriate. Celý teplomer má praktické, ľahko prenosné telo.

tepl


Tento bezkontaktný teplomer môžete mať len za 59,00 €/ks !

Objednajte si ešte dnes

Fakturačné údaje

DARone, s.r.o.
Trieda KVP 1
04023 Košice

IČO: 46821961, DIČ: 2023596707

Naša oddaná asistentka