Bezremienkové žabky - hit tohto leta

Aj vy patríte k fanatičkám, ktoré s prvým jarným slniečkom vyzúvajú všetko čo sa dá a s nadšením obúvajú žabky, flip-flopy a sandáliky? Milujete ten pocit, že vaše nohy takmer nič neťaží a keby ste mohli, chodili by ste bosá? Máme pre vás naozaj horúci tip, ako sa cítiť fantasticky neobuto a pritom ešte všetkým vyraziť dych. Vyskúšajte neuveriteľné šľapky bez remienkov, ktoré na vašom chodidle držia samé.

Zabudnite na nepohodlné šmatlanie, pľuzgiere a zdeformované prsty. Pri nosení bežných žabiek sú svaly stuhnuté, pretože si ich snažíte pridržiavať prstami tak, aby sa Vám nezosúvali z nôh. Bezremienkové žabky držia na nohe samé, nepadajú z nohy a teda si ich nemusíte vôbec pridržiavať. Kladivkové prsty teda nehrozia. Otlaky a infekcie vznikajú pravidelným trením pokožky o remienok, pričom vznikajú červené bolestivé rany, ktoré sa môžu naplniť tekutinou a praskať. Pri bezremienkových žabkách vám to už viac nehrozí!

So skvelými šľapkami bez remienkov môžete pokojne zabudnúť aj na špinavé nohy. Bezremienkové žabky držia chodidlo pevne na svojom mieste a nikdy sa od žabiek nedvíha tak, ako je to pri klasických žabkách. Prach sa tak nedostane medzi žabky a chodidlá. Nohy sa tak špinia oveľa menej až vôbec.

Bezremienkové žabky na nohách skvele držia vďaka lepivej časti z etylenvinylacetátu, ktorý jednoducho priložíte na nohu. Topánočky budú na vašej nohe držať úplne samé! Žabky sú umývateľne vodou a obyčajným mydlom bez obsahu hydratačných krémov, ktoré ich vyčistia obnovia ich lepivú vlastnosť.

Neváhajte a objednajte si zázračné samodržiace žabky ešte dnes!

bzabbzabbzabbzab
bzabbzabbzabbzab
bzabbzabbzabbzab
bzabbzab


Tieto úžasné bezremienkové žabky môžete mať len za 4,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Fakturačné údaje

DARone, s.r.o.
Trieda KVP 1
04023 Košice

IČO: 46821961, DIČ: 2023596707

Naša oddaná asistentka