Prístroj na spevnenie pokožky a zväčšenie poprsia

Absolútna novinka pre všetky ženy! Túžite po väčších a pevnejších prsiach? Nikdy to nebolo jednoduchšie! Len teraz máte možnosť získať poprsie o akom ste vždy snívali! Dôkazom toho, že prístroj Cehuloss, funguje sú stovky spokojných zákazníčok.

Ponúkame Vám ošetrenie v pohodlí Vášho domova pomocou prístroja Cehuloss, ktorý striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo stimuluje prekrvenie a lymfatický tok. Zároveň podporuje látkovú výmenu v tkanivových bunkách a činnosť enzýmov, a tie začnú produkovať viac kolagénu a elastínu. Tieto látky dodávajú prsnému podkožnému väzivu viac pružnosti, pevnosti a lepšie držanie. Poprsie bude už po prvej procedúre spevnené a vymodelované. Jedno ošetrenie trvá 30 minút. Nikdy to nebolo jednoduchšie! Vaše prsia môžu byť teraz pevnejšie a väčšie bez chirurgického zákroku stačí si objednať náš prístroj na zväčšenie poprsia Cehuloss a potom ho pravidelne používať.

No to nie je všetko! Prístroj pracujúci na báze vákuovej pumpy s dvoma násadami slúži aj na spevnenie stehien, brucha, zadku, bokov a ramien. Menšia násada spevňuje pokožku najmä na vyššie spomenutých častiach tela, kým druhá väčšia násada svojim tvarom stimuluje pevnosť a elasticitu buniek v poprsí, čím ho formuje a spevňuje.

Princíp ošetrenia: pod tlakom sa koža nasaje do baniek a tukové bunky sa natiahnu do takej miery, že ich steny sa stanú priechodnejšími a prenikne cez ne oveľa viac kyslíka. To podnieti rýchlejšie spaľovanie tukov a splodiny metabolizmu sa odvedú lymfatickou sústavou z tela preč. Pre umocnenie efektu je súčasne aplikovaná aj mikrovibrácia v nástavcoch pre maximálne prekrvenie prsného a kožného tkaniva.

Tento inovatívny bezdrôtový masážny prístroj obsahuje zabudovanú batériu, ktorá po 8-hodinovom nabíjaní poskytuje plných 30 minút masáže. Denne sa odporúča použitie najviac 2x po 15 minút, prístroj disponuje 4 intenzitami. Dlhšia doba nezlepší efekt. Podobné zariadenia sa používajú aj v profesionálnych salónoch krásy.

Funkcie :
A. Užšia násada: slúži na spevnenie stehien, brucha, zadku, bokov a ramien
B. Širšia násada: slúži na spevnenie poprsia
C. Bez násady: napríklad na líce, spevňuje pokožku jej masážnym napínaním

Obsah balenia:
1x zariadenie Cehuloss s integrovanou batériou
1x nabíjačka
1x užšia násada (na formovanie tela)
1x širšia násada (na formovanie poprsia)
1x ružový obvodový gumený lem


prsprsprsprs
prsprsprsprs
prsprsprsprs
prsprs


Tento úžasný prístroj na spevnenie pokožky a zväčšenie poprsia môžete mať len za 22,90 € !

Objednajte si ešte dnes

Fakturačné údaje

DARone, s.r.o.
Trieda KVP 1
04023 Košice

IČO: 46821961, DIČ: 2023596707

Naša oddaná asistentka